KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075357
nr 1507 5357
Johan Widén (f. 1955), "Djinn", Signerad a tergo. Olja på kopparplåt, 29x27 cm, yttermått inklusive ram: 31x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:21:06
5/12 20:10:56